Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü

Ana Sayfa

Boğaziçi Marka Zirvesi / Markaya Dair Her şey

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından geçtiğimiz öğretim yılında 3.sünün düzenlendiği Boğaziçi Marka Zirvesi, Boğaziçi Üniversitesi ve diğer birçok üniversitenin en kapsamlı ve en ilgi çekici kariyer aktivitesidir.

9-10 -11 Aralık’da 4.sü düzenlenecek olan Boğaziçi Marka Zirvesi kapsamında günümüzün trendlerini de göz önünde bulundurarak; marka, pazarlama, satış, reklamcılık ve iletişim alanlarında uzman olan isimlerin gerçekleştireceği oturumlarla, bu alanlarda kariyer hedefleyen üniversite öğrencileri, kariyerlerine yeni bir boyut katma fırsatı yakalayacaktır.

Kayıt Ol
Alt

Alt image

Konuşmacılarımız / En İyilerle Buluşma Fırsatı

Niyazi Arda Aygül

Deren Yazçayır

Bilge Onur

Kerem Özösken

Volkan Ramazan

Murat Nur Çolakoğlu

Mehmet Can Aslantaş

Kaan Varnalı

Yalım Eriştiren

Evin Canpolat

Etkinlik Sponsorlarımız /

BloombergHT Live Uygulaması

                                    Android           –           IOS

Hemen Kayıt Ol /

Etkinlik Hakkında SSS / Soru İşaretlerinizi Giderin

Biletino bilet sayfamızdan ücretsiz bilet seçeneğiyle kaydınızı yaptırdıktan sonra size mail yoluyla yönlendirilecek yönergelere uyarak havale yoluyla veya Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri için elden ödeme yoluyla kayıt yaptırabilirsiniz.

Katılımda öncelik online bilet alan katılımcılara verilecektir. Online bilet kapıda satılacak bilete göre daha avantajlı fiyatlandırılmıştır. Kontenjan olması dahilinde kapıda bilet satışı yapılacaktır. Kapıda bilet alabilmek için de son 1 hafta açılacak olan ön kayıtta kayıt yaptırmak zorunludur.

8 oturuma katılan katılımcılar sertifika almaya hak kazanacaktır.

559C, 59R, 59RS, 59RK ve 43R otobüsleri üniversitemize gelmektedir. Ayrıca metro ile gelmek isteyenler Levent durağında inip Boğaziçi Üniversitesi metro aktarması yaparak üniversitemize ulaşabilirler. Ayrıntılı güzergahlara İETT sayfasından bakabilirsiniz. Üniversite duraklarından gerekli yönlendirmeler yapılacaktır.

Etkinlik Yeri

Boğaziçi Üniversitesi
Uçaksavar Kampüs,
Garanti Kültür Merkezi – Ayhan Şahenk Salonu
0 212 359 77 99

Yol Tarifi Al

İletişim Formu / Bize Ulaşın